Kosto Smorigino mono šou PURVAS 2014 lapkričio 15 dieną, 19 val.

Vieta: klubas „Vakaris“, Klaipėdoje

Bilietų teirautis telefonu:+370 5 2073000

Kviečiame į KOSTO SMORIGINO mono šou PURVAS, vyksiantį Jūsų mieste: Klaipėdoje lapkričio 15 d.. Nesnauskite ir jau šiandien įsigykite bilietą už gerokai mažesnę kainą! Dėmesio! Dar daugiau bilietų!

Mono šou PURVAS pagal talentingo dramaturgo Sigito Parulskio kūrinį dedikuojamas šviesios atminties aktoriui Vytautui Šapranauskui – būtent jam buvo parašyta ši pjesė, kurios, jis, deja, nebespėjo suvaidinti…

PURVAS pasakoja apie nebe pirmos jaunystės aktorių, atveria jo sukauptą minčių, pastebėjimų, vyro ir moters bendro gyvenimo patirties bei suvokimo pasaulį. „Ateina laikas, kai „britvą“ pakeičia „čioperis“, alų – viskis su ledu, krepšinio aikštelę – kėglių takas… Ir tu pats pasidarai daugiau ar mažiau panašus į kėglį“, – jaunystės kultu pulsuojančiame pasaulyje pjesė nesidrovi patyrinėti, ką reiškia senti.

K. Smorigino teigimu, šis mono šou – tarsi abėcėlė visai vyrų giminei. Su ja neišvengiamai bendrauti turinčioms ir savo antrąsias puses suprasti trokštančioms moterims PURVAS taip pat atskleis daug įdomių ir jaudinančių dalykų, įkvepiančių į gyvenimo partnerius pažvelgti naujai, atlaidžiai, su meile. „Santykiai ir seksas vyro galvoje nesimaišo. Kaip aliejus ir vanduo“, – tvirtina PURVO herojus, tačiau tuo pačiu nesidrovi jausmingumo ir romantikos.