Marijono Mikutavičiaus koncertas 2014 m lapkričio 29 d. 19:00 val. Švyturio arenoje Klaipėdoje.

Marijono Mikutavičiaus gerbėjams, Viešbutis „Vėtra“ Klaipėdoje, pateikus koncerto bilietą taiko 15% nuolaidą apgyvendinimui.

Praėjusių metų pabaigoje didžiausiose šalies arenose vykę grandioziniai Marijono Mikutavičiaus ir grupės koncertai, pavadinti „Garsiai, jautriai, galingai“ paliko neišdildomą įspūdį ne tik į arenas suplūdusiems dainininko gerbėjams, bet ir žiniasklaidos atstovams. Nors pakartoti sėkmę visada būna nelengva, tačiau Marijonas mėgsta iššūkius, todėl šių metų pabaigoje vėl pakvies į savo tikro garso koncertus didžiausiose šalies arenose. Dainininkas pamėgins sumušti savo paties rekordus ir pasirodymais nustebinti net skeptiškiausiai nusiteikusius lietuvius.

Reikia tikėtis, kad lietuvių už nuoširdumą ne tik dainose bet ir scenoje bei gyvenime mėgstamas dainininkas tesės gerbėjams duotą pažadą ir dar iki koncertų turo išleis naujų dainų albumą, kurio dalis dainų jau įrašyta ir neretai skamba radijo stočių eteryje. Dalį jų buvo išgirsti ir koncertinio turo „Garsiai, jautriai, galingai“ metu, o žiūrovai jas priėmė taip pat šiltai kaip ir gerai žinomus kūrinius iš ankstesnių albumų. Ypač didelių ovacijų sulaukė itin jautriai suskambėjęs kūrinys „Balintos sienos“.